KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13592159
nr 1359 2159
Heiner Peter Norberg
(f. 1939), Sverige
Akvarell, Trädgårdsmästare. Signerad, daterad 1975,38x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:46:30
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Heiner Peter Norberg
Läs mer om Heiner Peter Norberg